Z ČESKA DO ŠVÉDSKA, PRO EAST METAL

Jako projev snahy o maximální a pečlivý servis v oblasti dopravních a spedičních služeb jsme pro našeho významného zahraničního partnera spol. EAST METAL zrealizovali video prezentaci monitorující komplexní průběh zajištění dopravního požadavku. Velice zajímavé video zachycuje jednu z vybraných exportních relací z České republiky do Švédska od příjmu zakázky naším dispečinkem, nakládku průjezd trajektem až po předání zboží odběrateli. Našemu partnerovi, jsme toto video předali s poděkováním za dosavadní spolupráci a současně s cílem o upevnění spolupráce budoucí.

Zakázka celopolepů výloh pro OC Fontána

Společnost Jabor pro s.r.o. dodávala do OC Fontána celopolepy všech volných výloh prodejen, aby se skleněné stěny vizuálně sjednotily a zároveň zakryly i vstupy do jednotlivých zatím neprojaých prodejen. Jednalo se o logisticky a časově poměrně nelehký úkol, protože se výroba kryla s termínem Slavnostního otevření nové haly. Nakonec se výrobě i montážní četě podařilo hlavní nápor zvládnout i přesto, že se celkový objem vyšplhal téměř na 1000 m2. Jsme rádi nejen za zajímavou zakázku, ale že jsme mohli přispět ke zdárnému otevření takto významné budovy v centru Teplic a samozřejmě i stejnojmenného OC v Litoměřicích.

Slavnostní otevření haly aneb PAMATUJETE si, co jste dělali PŘED 22 LETY?

Z malé akce na kterou mělo být pozváno pár lidí na oslavu postavení nové haly (po 22 letech), na které jsme se domlouvali s vedením firmy Jabor pro v srpnu tohoto roku, se rozvinula akce, která si vyžádala na 3 dny zastavení již probíhající výroby, perfektní naplánování logistiky, přesunu velkých 17m. pracovních ponků a strojů. Cílem totiž bylo přestavět výrobu na společenský prostor. Dali jsme si za úkol sehnat sedací soupravy, catering, vymyslet zajímavý program, sehnat kapelu, moderátora, dodat nápady a realizovat je. Asi největší zajímavostí bylo přistavení návěsu kamionu do haly a vytvoření muzea firmy. Třešničkou na dortu bylo, že se realizačnímu teamu podařilo utajit do poslední chvíle před zakladatelem p. Jaborem, co přesně v muzeu bude :-))) a tak jsme pak mohli sledovat jak se mu vracejí vzpomínky a došlo i na jedno milé překvapení. Pojďte s námi na netradiční akci fi JABOR PRO - Slavnostní otevření haly v Děčíně v listopadu 2013.

Historie firmy (MUZEUM)

Při slavnostním Otevření haly v listopadu 2013 jsme proměnili výrobní halu ve společenský prostor. V jedné části jsme vytvořili Muzeum firmy a právě pro toto muzeum jsme nechali přepracovat starší film, který krásně mapuje hitori děčínské firmy Jabor pro. Hezky se uvelebte a pojďte s námi do leckdy úsměvné historie.

Divize MOBILNÍ HALY

Video pro představení nové divize. Kompletní dodávka mobilní haly. Použití pro: sklady, kryté jízdárny, sportovní haly, hangáry, garáže na více vozů, ustájení pro zvířata, sklad sena, slámy, plodin, garáž na techniku, kryté sportovní haly (tenis, florbal, fotbal), zastřešení sportovišť (fotbal, ledové plochy, bazény), zastřešení sběrných dvorů, výrobní haly (např. likvidační linky) a další různé druhy zastřešení.

Představujeme naše jednotlivé divize

Naše firma je na jednu stranu malou rodinnou firmou. Na druhou stranu si u nás můžete nechat postavit velkou mobilní halu, kterou Vám odvezeme vlastními kamiony, které vozí naše vlastní autoplachty. Dále Vám vytiskneme velkoplošnou reklamu, polepíme vozy, zakryjeme bazén, dodáme malé čili velké tubusy či měchy z kvalitních plachet. Projděte si s námi naše divize: LOGISTIKU-AUTOPLACHTY-REKLAMU-KVALITNÍ PLACHTY.

Silo Strančice - instalace velkoplošné reklamy září 2013

Další video z cyklu "Naše zajímavé zakázky". Ve filmu se projdeme po střeše vysokého sila výrobního závodu Primagra ve Strančicích , ve kterém se právě instaluje velký volební banner hnutí ANO na již namalovaný červený nápis. Další technický oříšek jsme museli vyřešit díky předčasným volbám ve extrémně krátkém termínu. Pojďte se podívat, jak se taková zakázka vyrábí a montuje za pomoci horolezců.

Lovochemie Lovosice - instalace velkoplošných reklam září 2013

Další video z cyklu "Naše zajímavé zakázky". Ve filmu se projdeme po výrobním závodu Lovochemie, ve kterém se právě instaluje velký volební banner hnutí ANO na již namontovaný banner. Tento technický oříšek musela naše fi Jabor pro vyřešit díky předčasným volbám ve velice krátkém termínu. Pojďte se podívat, jak se taková zakázka instaluje za pomoci horolezců.

Autodrom Most instalace reklam pro ME tahačů

Společnost JABOR PRO s.r.o. je tradičním výrobcem velkoplošných reklam. Na videu uvidíte průběh zajímavé zakázky pro Autodrom Most. Jedná se o výrobu a instalaci velkých přemostění cca 1200m2 přes závodní trať pro ME tahačů. Zakázka byla instalována v srpnu 2013.