DISCIPLÍNA, KTEROU ZVLÁDÁME NA JEDNIČKU

Jsme rodinná firma působící na spedičně-dopravním trhu od roku 1991. Od té doby jsme získali široké portfolio spokojených zákazníků a současně také mnoho poznatků a zkušeností z tohoto specifického oboru, ze kterých čerpáme a neustále zlepšujeme naše služby.

KVALIFIKAČNÍ LISTINY A SPOLUPARTNEŘI

PŘEDNOSTI

SLUŽBY

  • v rámci EU zajišťujeme jak vývozy z ČR tak dovozy zboží do ČR
  • po území ČR zajišťujeme dodání zboží z domu do domu do 24 hod
  • u kusových zásilek v mezinárodní přepravě kombinujeme sdružování více zásilek a následně volíme vhodný typ vozové jednotky. 
  • systém sdružování kusových zásilek není klasickou sběrnou službou - garantuje dodání bez překládky zboží „z domu do domu“
  • 15 let zajišťujeme přepravu nebezpečného zboží dle ADR včetně odborné certifikace bezpečnostního poradce pro přepravu nebezpečných věcí DGSA
  • disponujeme vlastním vozovým parkem: návěsy 13,6m ložné délky s vnitřní výškou 2,7m
  • disponujeme dalšími smluvně zajištěnými a spolehlivými dodavateli dopravy se kterými spolupracujeme více jak 15 let

Tým našich pracovníků s odbornou kvalifikací a certifikáty

Nedílnou součástí spediční nabídky je pojištění zasilatele a nákladu již 22 let jsme členem ČESMAD sdružení mezinárodních autodopravců.

NAPSALI O NÁS...

Společnost Jabor je pro nás cenným (důležitým) obchodním partnerem, který za dlouhá léta spolupráce dobře zná specifika přepravy našich pracovních plošin a svými zkušenostmi pomáhá optimalizovat naše náklady. Neméně významná jsou pro nás i příjemná přátelská jednání pracovníků, kdy lze v klidu a bez stresu vyřešit třeba změnu dispozic či problémy při nakládce. Vážíme si naší letité spolupráce a ostatním doporučujeme!

Zbyněk Tomášek /jednatel společnosti/

Již přes 10 let spolupracujeme se společností Jabor pro v oblasti přepravních služeb. Jelikož jsme společnost zajištující komplexní dodávky nábytku, je pro nás logistika velmi důležitou součástí naší práce. Při našich zakázkách je nutné, aby se v určitý čas na určitém místě sešly dodávky od více dodavatelů a je tedy nezbytné, aby doprava fungovala přesně dle dohodnutých podmínek, což společnost Jabor pro splňuje. Za společnost Jabor pro s námi jedná paní Jírů, se kterou je vždy velmi dobrá komunikace a která je vždy ochotná nám vyjít vstříc v našich požadavcích. Velikost aut se snaží přizpůsobit skutečné velikosti dodávky, abychom šetřili náklady a na objednávky reaguje obratem. Časově je flexibilní. Spolupráci se společností 
Jabor pro mohu doporučit.

Ing. Vysloužilová Kateřina /vedoucí obchodního odd./

kratoska chemin.jpg

Společnost Jabor pro byla jedním z našich prvních partnerů v oblasti spedice a přepravy zboží. Vzhledem k povaze výrobků (chemické suroviny), které distribuujeme na domácím trhu, jsme vždy vyžadovali přesnost, spolehlivost a profesionální přístup. Firma Jabor pro si tento vysoký standard drží po celou dobu trvání naší spolupráce.

Aleš Krátoška /ředitel společnosti/

Nejlepší referencí naší spokojenosti s firmou Jabor je to, že již spolupracujeme od roku 2007 a tedy v březnu oslavíme již 7 letou spolupráci. Pro mě a pro mé kolegy je i velice důležité hlavně to že se můžeme spolehnout na dohodnuté podmínky spolupráce a profesionalitu kolektivu společnosti Jabor jejíž součástí je i příjemná a přátelská komunikace.

David Dostál /obchodní ředitel/