ZŮČASTNILI JSME SE WORKSHOPU FORMULA GREEN SPEED

Citace pořadatele:

"Jménem společnosti RELIANT Vám děkuji za Vaši účast na včerejším workshopu Formula Green Speed v CMK aréně Zličín. Doufám, že se Vám toto neformální setkání líbilo a adrenalinový doprovodný program Vám zpříjemnil všední den. Ráda bych touto cestou poděkovala také partnerům akce - společnostem TimoCom, Randstad a GS1 Czech Republic." Těším se na další setkání, například 5. dubna 2017 na veletrhu Den české logistiky, který organizujeme pro Českou logistickou asociaci. Bližší informace na http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2017/o-akci/

JSME DRŽITELI CERTIFIKÁTU KVALITY ISO 9001:2015

V závěru roku 2016 získala naše společnost“ Certifikát kvality“ ISO 9001: 2015 na převážnou část svých služeb a výrobků. Certifikát byl vydán po provedeném auditu renomovanou společností Llod´s Register. Je to další krok ke zvýšení naší  kvality ale rovněž závazek všech pracovníků k našim odběratelům pro příští období.

PODÍLELI JSME SE CHARITATIVNÍHO BAZARU SECOND HELP

Komentář jednoho z pořadatelů:

Dobrý den,
Moc děkujeme za podporu charitativního bazaru Second Help, na kterém se vybrala částka 9466 Kč pro Nadační fond Děti a Rodina.
Další fotografie naleznete zde: http://www.kafik.com/secondhelp-decin-2016/

ZAHÁJENÍ ADVENTU V KAMENICKÉM ŠENOVĚ

Vážený pane Jabor,
přijměte prosím tímto poděkování za spolupráci při konání akce ZAHÁJENÍ ADVENTU v Kamenickém Šenově. Díky zapůjčení kamionu za účelem pódia si učinkující děti mohly vyzkoušet, jak vypadá vystupování „na prknech, která znamenají svět“ před širokým obecenstvem diváků. Velice děkuji za ochotu a vstřícnost všem, kteří se na zapůjčení kamionu podíleli.

ROZŠÍŘILI JSME VOZOVÝ PARK

Dne 9.11. došlo k převzetí dalšího tahače zn. DAF XF EURO 6 v provedení SUPER SPACE CAB, aby se našim řidičům lépe doručovalo :) O rozšíření další soupravy dojde ještě v průběhu příštího měsíce o čemž vás budeme v našich aktualitách také informovat.

S T-PROTECHEM OPĚT PO ROCE :)

Dne 19.11. proběhla po roce opět povedená akce společnosti T-PROTECH v prostorách haly METROPOLE TEPLICE. Možnost si zazávodit na motokárách a zahrát si bowling byla umocněna výborným rautem.

Děkujeme za pozvání.

777 DNÍ, 50 ZEMÍ A 5 KONTINENTŮ / TEAM BIGTRIP.CZ JE ZPĚT A ZAPSAL SE DO ČESKÉ KNIHY REKORDŮ!

Jak už jistě víte, cestovatelé Kateřina Dvořáková a Ladislav Bezděk se po více než dvou letech na cestě kolem světa vrátili domů do České republiky. Poznávání nových zemí bylo vždycky jejich koníčkem, a i když mnoho času trávili v autě, ponorková nemoc se nedostavila - jak shodně říkají, neměli jsme na to čas. Zítřejším dnem by měli zavítat do naší společnosti i s OKI na kontrolu jak celoplošný polep vozidla takovou cestu vlastně obstál. Celé setkání doplníme poté včetně fotografií, těště se! My se těšíme moc :)

EXKLUZIVNĚ! BIGTRIP.CZ VIDEOSESTŘIH Z CEST :)

Drižíme palce! Těšíme se na Láďu a Káťu až budou přijíždět domů do České Lípy, budeme u toho a natočíme report, těšte se. Mimo jiné, jsem s teamem BigTrip v kontaktu a OKI, kterou jsme jim na cestu dárkem celopolepili, drží jako beton, mimo odřeniny a chtěné akce vandalů, kteří se snažili polep narušit. JÍZDA! JÍZDA A ZASE JÍZDA, to je BIGTRIP.CZ a Team Láďa s Káťou!

REKLAMNÍ CELO-POLEP PRO NORTH BIKE CENTRUM KURSPORT

V minulém týdnu jsme realizovali reklamní celo-polep vozu Ford Transit pro společnost North Bike Centrum Kursport. Šlo o digitálně tištěnou samolepu včetně laminace a s perforovanými okny s vysokou lepivostí.

BIGTRIP.CZ AKTUÁLNĚ /Barma (Myanmar) - Bagan, Thajsko/

Další místo ze seznamu, TO JEDNOU MUSÍM VIDĚT!!!
Ten Marco Polo nekecal, že je to tu boží!

Jedna z dnešního rána v Baganu.

Jezdili jsme na půjčeným elektrickým skútru mezi chrámy a pagodama tak dlouho, až jsme vytloukli baterku. Naštěstí je to tu normální a tak nám za 5 minut dovezli novýho nabitýho skútra. Teď si dáme pauzičku a jedeme hledat nějaký pěkný výhled na západ slunce... cejtíme, že dneska by to šlo! :D :D :D

VLTAVA S OK GROUP 2016

Jakožto každý rok tak i tento se vedení naší společnosti zúčastnilo akce VLTAVA S OK GROUP 2016. Velký DÍK patří Martinovi Kmentovi, který celou událost organizoval. Děkujeme Martine :) příští rok zase! Níže textace pořadatele.

"Milí spoluvodáci, kamarádi,
věřím, že už jste všichni aklimatizovaní zpět ve svých domovech a kancelářích a že nyní Vám vzpomínka na společně prožité chvíle vykouzlí „jen“ úsměv na tváři a nikoho z Vás už nebolí hlava a nedělá se mu zle, když si před sebou představí panáka zelený . . . :)
Chci Vám všem touto cestou ještě jednou poděkovat za to, že jste přijeli a každý z Vás přispěl k pohodové a veselé náladě, která nás od čtvrtka do neděle provázela. Bylo to super a moc se mi to líbilo. Těším se na každé příští setkání s Vámi. Jsem s Vámi moc rád!
Prosím Vás, Vy co jste fotili, pošlete mi prosím fotky, dám je následně všechny k dispozici někam na web.

Ahóóóóóój J
Martin"