Krátký report o české expedici kolem světa, jejíž jsme součástí / MEXIKO - USA

Dobrý den a ahoj!

I když je neděle, je nový měsíc a tudíž i krátký report o české expedici kolem světa, jejíž jste součástí.

Měsíc říjen jsme převážně strávili v Mexiku, které již nyní opouštíme. Máme před sebou něco přes tisíc kilometrů, takže zhruba za dva dny plánujeme vstoupit do USA.

Úspěšně jsme navštívili nejznámější historická místa, užili si koupání v nádherném Karibiku, pozdravili slavný Popocatepetl, ochutnali výbornou mexickou kuchyni a samozřejmě nakoukli i do výroby Mezcalu.
Zažili jsme pohostinnost domorodců, stejně jako blokády silnic a také jsme se potkali s jedním z našich hlavních partnerů, s panem Horejskem. Bylo to prima setkání po více než roce.
Povedlo se nám vyčistit benzinové čerpadlo a nádrž od kamení a kdoví jakých nečistot. Snad jsme tím odstranili občasné potíže. Také za sebou máme první nehodu, kdy si na nás dovolil řidič jednoho kamion, který od nehody samozřejmě ujel. Naštěstí to odnesl jen blatník, který už je vyklepán.

Dle plánu jsme také spustili avizovaný e-shop a již jsou v nabídce naše kalendáře, jejichž prodejem si chceme vydělat chybějící peníze na přepravu OKI do a z Austrálie.
Zatím to jde pomalu, ale už jsou první výsledky. Dokonce si naši fanoušci vyžádali i možnost přímé podpory a tak se náš e-shop o tuto možnost rozšířil.
Neváhejte a mrkněte také na naši nabídku. Budeme rádi za sdílení na Vašich fcb účtech a předání této informace dál.

V USA máme naplánováno několik "šíleností". Některé nám nejspíš pokazí počasí, ale možná to bude právě to šílené.
Tak či tak...

Držte nám dál palce, BUDE TO JÍZDA!!!

S pozdravem a díky

Láďa & Káťa
Team BigTrip.CZ