HLEDÁME ŘIDIČE MKD S PRAXÍ

Hledáme řidiče s praxí v mezinárodní kamionové přepravě (i důchodce) na letní období, částečně i podzim na možný záskok v době dovolených. Smluvní vztah: dohoda o provedení práce.

Velmi dobré platové podmínky. Jakékoliv výjezdy a dojezdy z areálu naší rodinné firmy. Přepravy v rámci EU. Nástup možný okamžitě.

Kontakt: 732 332 322

HLEDÁME DISPONENTA/KU PŘEPRAVY

NABÍZÍME POZICI DOSPONENT/KA PŘEPRAVY

---

Požadujeme komunikativní schopnosti v CZ a GB jazyce

Znalost PC world a Excel

Loajalnost, přesnost, flexibilita

Dobré organizační schopnosti

---

Nabízíme velmi dobré platební podmínky

Finanční bonusy dle výsledků hospodaření společnosti

Velmi dobré zázemí v zavedené rodinné firmě působící na trhu již 27let

---

Nástup možný ihned!!!

697bd83ac9b62e9f16ccd239b2.jpg

ZŮČASTNILI JSME SE KRUŠNOHORSKÉHO BYZNYS DAY

Dne 25. 10. jsme se zúčastnili akce s názvem Krušnohorský Byznys Day, kterou uspořádala okresní hospodářská komora v Chomutově. V příjemných prostorách městského divadla Chomutov se zde prezentovaly firmy jak z Ústeckého kraje tak zástupci firem z příhraniční oblasti Německa. Byla zde možnost osobně se postupně setkat se zástupci firem a navázat kontakty s možností případné budoucí spolupráce.

HLEDÁME ŘIDIČE MKD

Zavedená rodinná firma s 25ti letou tradicí hledá řidiče MKD s praxí a bydlištěm v DC nebo UL. Nabízíme dobré finanční ohodnocení a stabilní zázemí. Práce v EU, v úzkém pracovním kolektivu.

Kontakt 732332322 (Jabor Marek).

1491803071504.jpeg

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI DISPONENT/KA PŘEPRAV

Požadujeme:

  • komunikativní znalost AJ
  • organizační schopnosti
  • spolehlivost, loajálnost, přesnost
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • schopnost pracovat v kolektivu

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení 
  • prémiové hodnocení dle výsledků hospodaření společnosti
  • velmi dobré zázemí v zavedené rodinné firmě působící na spedičním trhu již 27. let

Poznámka:

  • praxe v oboru výhodou 

Kontakt:

  • 732 332 322

VÝSTAVA TRŽNICE ZAHRADY ČECH

Ve dnech 4.4. - 8.4. jsme se zůčastnili výstavy Tržnice zahrady Čech, kde jsme opět prezentovali naší divizi www.kvalitniplachty.cz. I přes menší návštěvnost s porovnáním s předcházejícím rokem byl o naše výrobky opět velký zájem. Už nyní zaznamenáváme další desítky objednavek. Věříme že budou naši zákazníci spokojeni.

ZAHRADA ČECH 2017 V LIBERCI

V měsíci říjnu se naše společnost zúčastnila výstavy Můj dům v Tipsport aréně v Liberci. Tímto krokem jsme rozšířili povědomí o našich zajímavých produktech i mezi potenciální zákazníky z Libereckého kraje.

ghfghfg.jpg

ZAHRADA ČECH 2017 V LITOMĚŘICÍCH

V měsíci září jsme se opět  zúčastnili  populární výstavy „ZAHRADA ČECH“ v Litoměřicích. Pro tuto výstavu jsme si připravili novinku: Výstavní vzorový domeček s různými druhy opláštění, který umožnil návštěvníkům výstavy nejenom shlédnout a vyzkoušet si jednotlivé druhy zakrytí, ale především si ověřit, jak příjemné  prostředí je v uzavřeném prostoru, díky našemu opláštění. Snadno tak  návštěvníci výstavy získali představu o tom,  jaké výhody může náš systém optických krytů poskytnout  jejich  venkovní stavbě,  jako je pergola, altán apod. Domeček jsme využili i z praktických důvodů. Ranní teploty v době výstavy se pohybovaly okolo 5*C, ale my jsme si díky tepelnému zářiči udržovali vnitřní stálou teplotu okolo 18*C. I díky této novince jsme během  výstavy získali přes 120 registrovaných zájemců o naše opláštění.

777.jpg

VODÁCKÁ VLTAVA S OK GROUP

Opět po roce jsme se zúčastnili o předchozím víkendu akce pořádanou makléřskou společností OK Group. Sešla se výborná parta lidí, klientů a partnerů společnosti OK GROUP. Počasí vyšlo parádně, tak nezbývá říci díky za krásné zážitky a za rok opět vodáckým "AHOOOJ".

Ještě jednou díky i hlavnímu organizátorovi Martinu Kmentovi.

PO STOPÁCH BLANICKÝCH RYTÍŘŮ

Tímto bych chtěl poděkovat organizátorům akce spol. SGEF v zastoupení pana Martina Jelínka za pozvání. Akce byla se dle reakce všech zúčastněných vydařila na výbornou včetně počasí, které nás provázelo na cyklotrase po celý den.

REALIZACE REKLAMNÍCH POLEPŮ PRO SPOLEČNOST CS BETON

V tomto měsíci jsme realizovali reklamní polepy pro našeho významného klienta společnost CS Beton s.r.o. z Velkých Žernosek u Litoměřic.

DŮM A ZAHRADA 2017 LOUNY

Zúčastnili jsme se letošní výstavy s názvem Dům a zahrada 2017 v Lounech, kdo nás nestihl navštívit na výstavišti může tak učinit na našich stránkách www.kvalitniplachty.cz a nebo se na nás do našeho působiště přijet osobně podívat.

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit.

ÚČASTNILI JSME SE DNE ČESKÉ LOGISTIKY 2017

Vážení účastníci Dne české logistiky,

srdečně Vám děkujeme za Vaši účast na třetím ročníku logistického veletrhu, který pro Českou logistickou asociaci zorganizovala společnost RELIANT v prostorách logistické haly CTParku North v Kozomíně.

Odborný program a zajímavé expozice vystavovatelů v průběhu dne navštívilo bezmála 300 logistických odborníků a příznivců tohoto oboru.

Doufáme, že tento den byl pro Vás příležitostí k navázání dalších obchodních kontaktů a k neformálnímu setkání s přáteli a kolegy z logistického světa.

Fotografie naleznete na http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2017/fotogalerie/

Čtvrtý ročník Dne české logistiky se bude v rámci celé Evropy konat v dubnu 2018 a my se již dnes těšíme na další setkání s Vámi.

Za organizační tým s pozdravem,
Michaela Švábíková
produkční