ZAHRADA ČECH 2017 V LIBERCI

V měsíci říjnu se naše společnost zúčastnila výstavy Můj dům v Tipsport aréně v Liberci. Tímto krokem jsme rozšířili povědomí o našich zajímavých produktech i mezi potenciální zákazníky z Libereckého kraje.

ghfghfg.jpg

ZAHRADA ČECH 2017 V LITOMĚŘICÍCH

V měsíci září jsme se opět  zúčastnili  populární výstavy „ZAHRADA ČECH“ v Litoměřicích. Pro tuto výstavu jsme si připravili novinku: Výstavní vzorový domeček s různými druhy opláštění, který umožnil návštěvníkům výstavy nejenom shlédnout a vyzkoušet si jednotlivé druhy zakrytí, ale především si ověřit, jak příjemné  prostředí je v uzavřeném prostoru, díky našemu opláštění. Snadno tak  návštěvníci výstavy získali představu o tom,  jaké výhody může náš systém optických krytů poskytnout  jejich  venkovní stavbě,  jako je pergola, altán apod. Domeček jsme využili i z praktických důvodů. Ranní teploty v době výstavy se pohybovaly okolo 5*C, ale my jsme si díky tepelnému zářiči udržovali vnitřní stálou teplotu okolo 18*C. I díky této novince jsme během  výstavy získali přes 120 registrovaných zájemců o naše opláštění.

777.jpg

VODÁCKÁ VLTAVA S OK GROUP

Opět po roce jsme se zúčastnili o předchozím víkendu akce pořádanou makléřskou společností OK Group. Sešla se výborná parta lidí, klientů a partnerů společnosti OK GROUP. Počasí vyšlo parádně, tak nezbývá říci díky za krásné zážitky a za rok opět vodáckým "AHOOOJ".

Ještě jednou díky i hlavnímu organizátorovi Martinu Kmentovi.

PO STOPÁCH BLANICKÝCH RYTÍŘŮ

Tímto bych chtěl poděkovat organizátorům akce spol. SGEF v zastoupení pana Martina Jelínka za pozvání. Akce byla se dle reakce všech zúčastněných vydařila na výbornou včetně počasí, které nás provázelo na cyklotrase po celý den.

REALIZACE REKLAMNÍCH POLEPŮ PRO SPOLEČNOST CS BETON

V tomto měsíci jsme realizovali reklamní polepy pro našeho významného klienta společnost CS Beton s.r.o. z Velkých Žernosek u Litoměřic.

DŮM A ZAHRADA 2017 LOUNY

Zúčastnili jsme se letošní výstavy s názvem Dům a zahrada 2017 v Lounech, kdo nás nestihl navštívit na výstavišti může tak učinit na našich stránkách www.kvalitniplachty.cz a nebo se na nás do našeho působiště přijet osobně podívat.

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit.

ÚČASTNILI JSME SE DNE ČESKÉ LOGISTIKY 2017

Vážení účastníci Dne české logistiky,

srdečně Vám děkujeme za Vaši účast na třetím ročníku logistického veletrhu, který pro Českou logistickou asociaci zorganizovala společnost RELIANT v prostorách logistické haly CTParku North v Kozomíně.

Odborný program a zajímavé expozice vystavovatelů v průběhu dne navštívilo bezmála 300 logistických odborníků a příznivců tohoto oboru.

Doufáme, že tento den byl pro Vás příležitostí k navázání dalších obchodních kontaktů a k neformálnímu setkání s přáteli a kolegy z logistického světa.

Fotografie naleznete na http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2017/fotogalerie/

Čtvrtý ročník Dne české logistiky se bude v rámci celé Evropy konat v dubnu 2018 a my se již dnes těšíme na další setkání s Vámi.

Za organizační tým s pozdravem,
Michaela Švábíková
produkční

ZAHRADA ČECH 2017

Zúčastnili jsme se letošní Zahrady Čech, kdo nás nestihl navštívit na výstavišti v Litoměřicích může tak učinit na výstavě Dům a zahrada v Lounech, která se bude konat.

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit.

ZŮČASTNILI JSME SE WORKSHOPU FORMULA GREEN SPEED

Citace pořadatele:

"Jménem společnosti RELIANT Vám děkuji za Vaši účast na včerejším workshopu Formula Green Speed v CMK aréně Zličín. Doufám, že se Vám toto neformální setkání líbilo a adrenalinový doprovodný program Vám zpříjemnil všední den. Ráda bych touto cestou poděkovala také partnerům akce - společnostem TimoCom, Randstad a GS1 Czech Republic." Těším se na další setkání, například 5. dubna 2017 na veletrhu Den české logistiky, který organizujeme pro Českou logistickou asociaci. Bližší informace na http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2017/o-akci/

JSME DRŽITELI CERTIFIKÁTU KVALITY ISO 9001:2015

V závěru roku 2016 získala naše společnost“ Certifikát kvality“ ISO 9001: 2015 na převážnou část svých služeb a výrobků. Certifikát byl vydán po provedeném auditu renomovanou společností Llod´s Register. Je to další krok ke zvýšení naší  kvality ale rovněž závazek všech pracovníků k našim odběratelům pro příští období.

PODÍLELI JSME SE CHARITATIVNÍHO BAZARU SECOND HELP

Komentář jednoho z pořadatelů:

Dobrý den,
Moc děkujeme za podporu charitativního bazaru Second Help, na kterém se vybrala částka 9466 Kč pro Nadační fond Děti a Rodina.
Další fotografie naleznete zde: http://www.kafik.com/secondhelp-decin-2016/

ZAHÁJENÍ ADVENTU V KAMENICKÉM ŠENOVĚ

Vážený pane Jabor,
přijměte prosím tímto poděkování za spolupráci při konání akce ZAHÁJENÍ ADVENTU v Kamenickém Šenově. Díky zapůjčení kamionu za účelem pódia si učinkující děti mohly vyzkoušet, jak vypadá vystupování „na prknech, která znamenají svět“ před širokým obecenstvem diváků. Velice děkuji za ochotu a vstřícnost všem, kteří se na zapůjčení kamionu podíleli.

ROZŠÍŘILI JSME VOZOVÝ PARK

Dne 9.11. došlo k převzetí dalšího tahače zn. DAF XF EURO 6 v provedení SUPER SPACE CAB, aby se našim řidičům lépe doručovalo :) O rozšíření další soupravy dojde ještě v průběhu příštího měsíce o čemž vás budeme v našich aktualitách také informovat.