VODÁCKÁ VLTAVA S OK GROUP

Opět po roce jsme se zúčastnili o předchozím víkendu akce pořádanou makléřskou společností OK Group. Sešla se výborná parta lidí, klientů a partnerů společnosti OK GROUP. Počasí vyšlo parádně, tak nezbývá říci díky za krásné zážitky a za rok opět vodáckým "AHOOOJ".

Ještě jednou díky i hlavnímu organizátorovi Martinu Kmentovi.

PO STOPÁCH BLANICKÝCH RYTÍŘŮ

Tímto bych chtěl poděkovat organizátorům akce spol. SGEF v zastoupení pana Martina Jelínka za pozvání. Akce byla se dle reakce všech zúčastněných vydařila na výbornou včetně počasí, které nás provázelo na cyklotrase po celý den.

REALIZACE REKLAMNÍCH POLEPŮ PRO SPOLEČNOST CS BETON

V tomto měsíci jsme realizovali reklamní polepy pro našeho významného klienta společnost CS Beton s.r.o. z Velkých Žernosek u Litoměřic.

DŮM A ZAHRADA 2017 LOUNY

Zúčastnili jsme se letošní výstavy s názvem Dům a zahrada 2017 v Lounech, kdo nás nestihl navštívit na výstavišti může tak učinit na našich stránkách www.kvalitniplachty.cz a nebo se na nás do našeho působiště přijet osobně podívat.

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit.

ÚČASTNILI JSME SE DNE ČESKÉ LOGISTIKY 2017

Vážení účastníci Dne české logistiky,

srdečně Vám děkujeme za Vaši účast na třetím ročníku logistického veletrhu, který pro Českou logistickou asociaci zorganizovala společnost RELIANT v prostorách logistické haly CTParku North v Kozomíně.

Odborný program a zajímavé expozice vystavovatelů v průběhu dne navštívilo bezmála 300 logistických odborníků a příznivců tohoto oboru.

Doufáme, že tento den byl pro Vás příležitostí k navázání dalších obchodních kontaktů a k neformálnímu setkání s přáteli a kolegy z logistického světa.

Fotografie naleznete na http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2017/fotogalerie/

Čtvrtý ročník Dne české logistiky se bude v rámci celé Evropy konat v dubnu 2018 a my se již dnes těšíme na další setkání s Vámi.

Za organizační tým s pozdravem,
Michaela Švábíková
produkční

ZAHRADA ČECH 2017

Zúčastnili jsme se letošní Zahrady Čech, kdo nás nestihl navštívit na výstavišti v Litoměřicích může tak učinit na výstavě Dům a zahrada v Lounech, která se bude konat.

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit.

ZŮČASTNILI JSME SE WORKSHOPU FORMULA GREEN SPEED

Citace pořadatele:

"Jménem společnosti RELIANT Vám děkuji za Vaši účast na včerejším workshopu Formula Green Speed v CMK aréně Zličín. Doufám, že se Vám toto neformální setkání líbilo a adrenalinový doprovodný program Vám zpříjemnil všední den. Ráda bych touto cestou poděkovala také partnerům akce - společnostem TimoCom, Randstad a GS1 Czech Republic." Těším se na další setkání, například 5. dubna 2017 na veletrhu Den české logistiky, který organizujeme pro Českou logistickou asociaci. Bližší informace na http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2017/o-akci/

JSME DRŽITELI CERTIFIKÁTU KVALITY ISO 9001:2015

V závěru roku 2016 získala naše společnost“ Certifikát kvality“ ISO 9001: 2015 na převážnou část svých služeb a výrobků. Certifikát byl vydán po provedeném auditu renomovanou společností Llod´s Register. Je to další krok ke zvýšení naší  kvality ale rovněž závazek všech pracovníků k našim odběratelům pro příští období.

PODÍLELI JSME SE CHARITATIVNÍHO BAZARU SECOND HELP

Komentář jednoho z pořadatelů:

Dobrý den,
Moc děkujeme za podporu charitativního bazaru Second Help, na kterém se vybrala částka 9466 Kč pro Nadační fond Děti a Rodina.
Další fotografie naleznete zde: http://www.kafik.com/secondhelp-decin-2016/

ZAHÁJENÍ ADVENTU V KAMENICKÉM ŠENOVĚ

Vážený pane Jabor,
přijměte prosím tímto poděkování za spolupráci při konání akce ZAHÁJENÍ ADVENTU v Kamenickém Šenově. Díky zapůjčení kamionu za účelem pódia si učinkující děti mohly vyzkoušet, jak vypadá vystupování „na prknech, která znamenají svět“ před širokým obecenstvem diváků. Velice děkuji za ochotu a vstřícnost všem, kteří se na zapůjčení kamionu podíleli.

ROZŠÍŘILI JSME VOZOVÝ PARK

Dne 9.11. došlo k převzetí dalšího tahače zn. DAF XF EURO 6 v provedení SUPER SPACE CAB, aby se našim řidičům lépe doručovalo :) O rozšíření další soupravy dojde ještě v průběhu příštího měsíce o čemž vás budeme v našich aktualitách také informovat.

S T-PROTECHEM OPĚT PO ROCE :)

Dne 19.11. proběhla po roce opět povedená akce společnosti T-PROTECH v prostorách haly METROPOLE TEPLICE. Možnost si zazávodit na motokárách a zahrát si bowling byla umocněna výborným rautem.

Děkujeme za pozvání.

777 DNÍ, 50 ZEMÍ A 5 KONTINENTŮ / TEAM BIGTRIP.CZ JE ZPĚT A ZAPSAL SE DO ČESKÉ KNIHY REKORDŮ!

Jak už jistě víte, cestovatelé Kateřina Dvořáková a Ladislav Bezděk se po více než dvou letech na cestě kolem světa vrátili domů do České republiky. Poznávání nových zemí bylo vždycky jejich koníčkem, a i když mnoho času trávili v autě, ponorková nemoc se nedostavila - jak shodně říkají, neměli jsme na to čas. Zítřejším dnem by měli zavítat do naší společnosti i s OKI na kontrolu jak celoplošný polep vozidla takovou cestu vlastně obstál. Celé setkání doplníme poté včetně fotografií, těště se! My se těšíme moc :)